Aktualizace

JSEM ZPĚT!

7. června 2017 v 7:01 | Katie
BUBUBU TY ZKUR*YSYNU!
Ano, jak čtete správně - JSEM ZPÁTKY. Zákeřnější, sprostější, aa.... jak se tomu říká, když je člověk přeplněn nápady..? To je jedno, stejně to není pravda - ale dělejme, že ÁNO.

Chyběla jsem vám? No, nekecejte - JASNĚ ŽE JO! Vy me? Pffh.. Ale ano, chybí mi ty vaše komentáře plných hejtů a nevhodné kritiky lidí, kteří sami blog nepíšou. <3 Ale nejvíce mi chybí ti, co ocenili mou práci na blogu.

Chcete vědět můj příběh, z jakého důvodu jsem se vrátila? Ne? To je blbý, stejně vám ho sem napíšu.
Začalo to (moment, hledám to..) 10. 3. 2016 - první upozornění, že jsem se už 3 měsíce nepřihlásila do svého blogu. No a co? Přežili jste to i bez mých trapných článků. JENŽE! Pak mi o 2 měsíce později tedy 10. 5. přišel další EMAIL - Nebyla jsem přihlášena už 5 měsíců! Jak je to možné?! (Asi tak, že jsem se na to prostě vys*ala). Jenže ten email mi vyhrožoval... víte čím? Že mi ten blog zruší! To jsem nemohla dopustit, dokud nese mé jméno - protože si nejsem jistá, jestli si ho pak můžu založit znovu, ehe..

No, to je můj příběh. A jelikož už je 7:00 a já musím za 15 minut vyjít s tím, že nejsem ještě ani nachystaná - NIC, tak musím jít. Odpoledne se dozvíte spoustu věcí a přečtete spoustu článků!

ZATÍM ČUS!

Chatovací místnost o blogu!

9. listopadu 2016 v 17:00 | Katie
Káchně zas píše...
Napadlo mě, proč neudělat chatovací místnost, kde se mě bude ptát na otázky nebo si se mnou dokonce jentak psát?
A tak jsem hledala na internetu normální stránku, kde lze udělat chat room. Našla jsem Chatzy! Na první pohled vypadá jako nekvalitní stránka, ale se všemi funkcemi (samozřejmě, když si připlatíte, budete mít lepší funkce). Váhala jsem, jestli zrovna na této stránce, ale nakonec jsem se tedy rozhodla pro ANO.

ČTENÁŘI, ČTĚTE A BUĎTE AKTIVNÍ!

3. listopadu 2016 v 15:10 | Katie
Výsledek obrázku pro friends png tumblr

NĚCO PRO MOJE ČTENÁŘE!

Spousta z vás už můj blog nejspíše nesleduje, nezanechává komentář na důkaz své přítomnosti a tak podobně. Popravdě to nezanechává nikdo, kdo můj blog čte, což mě mrzí. Po mojí delší pauze chci, aby byl blog aktivní jak na mojí straně, tak i na straně čtenářů. S takovou mám pocit, že si ten blog píšu jen sama pro sebe, spousta blogerů to určitě zná a tenhle pocit mi dosvědčí.
Jestliže se tu najde nějaký aktivní čtenář mého blogu, budu ráda, když se ozve! Ať už s nápadem, co mám vylepšit nebo co tomu chybí, atd.

Jinak, co se týče mých AFFS, je třeba to protřídit. Samozřejmě, že já jsem nikoho z nich po dobu své pauzi nesledovala nikoho, takže jestli i oni mě vyškrtli ze svého seznamu a chtěli by mě zpátky, stačí napsat komentář pod tento článek a můžeme se domluvit na vzájemném sdílení, spolupráci.

STAČÍ DO KOMENTÁŘŮ NAPSAT WEB A EMAIL
PODMÍNKY:

 • Být aktivní na mém blogu.
 • Zanechat občas komentář týkající se článku.
 • Sdílet někde odkaz mého blogu.
 • Hlásit delší neaktivitu. (Email, komentář...)
Zatím ČŮS!

Závěry měsíců, nový kabátek

1. listopadu 2016 v 20:33 | Katie
Zdravím!
Napadlo mě, že když tak málo píšu a už vůbec nespamuju blog tím, co dělám každý den → ZÁVĚRY MĚSÍCŮ!
Teď si říkáte "Co že?", určitě. Kdo neví, co tím myslím; Každý první den měsíce napíšu článek, který bude obsahovat vše, co se událo předchozí měsíc. Takže jestliže jsem měla v říjnu narozeniny, bude tam kde, kdy a jak jsem je slavila.
Tentokrát to vydám až zítra (2. listopadu), protože mě to napadlo zrovna teď, sranda co? Nemyslete si, že se budu rozepisovat o každém dnu, jen stručně napíšu ty nejdůležitější věci, co jsem v měsíci dělala. Snad si vzpomenu, ichihi.
Jinak dále na plánu mám kabátek blogu, opět se nám blíží Vánoce a dávat tam starý kabátek? To je ale blbost! Snad budu mít čas, trpělivost a dostatek spánku, abych nějaký kabátek udělala. Horší bude, že si už nepamatuju, jak se to stříhalo, aby mi to vyšlo, lel.
Výsledek obrázku pro snort laugh gif
Že je roztomilý?:o

Podzimní kabátek už dělat nebudu, to nemá cenu a je to zbytečná práce na víc, když budu hned další měsíc dělat nový. Pokud se to někoho dotklo, omlouvám se! Ale mám svých problémů, plánů atp. dost. ^^
Tak snad se nápad líbí!

Omlouvám se!

23. října 2016 v 15:08 | Katie
Zdravíčko,
docela dlouhá doba, co jsem naposledy psala na blog. Dlouhá? Pane bože, bylo to před 4 měsícemi! (Snad umím ještě počítat.) Takže se chci hluboce omluvit, hlavně těm, kteří můj blog pečlivě sledovali.
Důvody jsou prosté jako u každé začínající blogerky, zkrátka to jsou ty začinající měsíce, kdy máte největší chuť psát a udělat článkami díru do světa. To přeháním, prostě být obdivována, je to velmi dobrý pocit. Jenže pak vás to prostě přejde a psát se vám nechce, z hlavy vám vypadnou návrhy, o čem psát a tím pádem prostě nepíšete, logicky.
Nejde tolik o to, že jsem neměla o čem psát, ale že jsem ani nechtěla, nesnažila jsem se. Před měsícem jsem psala ještě na Wattpad příběhy, který nejsou taky zrovna cool a taky jsem se na to vyprdla a přestala vydávat kapitoly.
JENŽE! Zase mě chytla chuť do psaní a přišlo mi dobré zase rozjet blog. Určitě se tu ještě někdo najde, třeba ty, co můj blog bude číst nadále. A jestliže mě zase klepne v pepce, tak to alespoň napíšu někam na blog.

Děkuji všem věrným čtenářům, co přečetli tento článek a pochopili mě, blogeři a blogerky mě určitě pochopili.
Výsledek obrázku pro cute png gif tumblr

Návštěvnost klesá!

6. dubna 2016 v 22:24 | Katie
Zdravím!
← Ano, to jsem kreslila na pc, ale to není vůbec důležitý! Důležitá je ta tabulka v menu na konci. Ano, tabulka návštěvnosti. Málo čísel, MÁLO ČÍŠEL VÁŽENÍ! Tím vás nechci hnát, aby jste povinně chodili na můj blog, jen jsem z toho trochu zklamaná. Myslím, že každého blogera potěší komentář a zájem, především spousta návštěvníků. V menu jsem vám přidala "Prepared articles" = Připravené články. Je tam napsané datum a čas, kdy bude nový článek. O tom, o čem je, už je překvapení.
Já vím, že si za to můžu sama, ale opravdu se snažím! Také bych se vás chtěla zeptat, jaké články máte nejradši a co by jste si s radostí přečetli ode mě. Toš, pište do komentářů, hrozně mě to potěší. Můžete napsat, na co mám napsat svůj názor nebo mi navrhnout nějaký jednoduchý recept, který můžu udělat doma a udělat postupy. Taky to může být vlastnoručně vyrobený předmět, prostě cokoliv, co by vás zaujalo.

Děkuji za přečtení.

Nový vzhled: Jaro je tady!

4. dubna 2016 v 10:11 | Katie
Od 4. dubna 2016 - Do xx. xx. 2016
Zdravím,
nastavila jsem tedy nový vzhled blogu. Trvalo to, protože se mi nechtělo, ale připravený jsem ho měla už předem, jen se mi ho nechtělo rozřezávat a dělat nastavení. Nakonec jsem se k tomu dokopala a blog má krásný (alespoň pro mě) jarní vzhled. Venku je nádherně, rostou kytiti mytiti, takže se to snad hodí. Navíc je takový jednoduchý a jak se říká, v jednoduchosti je krása. Ale spíš by mě zajímal váš názor! Tak napište do komentářů, máte tam i anketu. Pokud máte nápad jak ho vylepšit, nebo se vám spíš něco nelíbí, napište to! :)

Programy
 • PhotoFiltre Studio X
 • PhotoScape

Blog ožil.. žeby?

9. března 2016 v 12:00 | Katie
Zdravím!
Určitě jste si někteří z vás říkali, jestli se náhodou něco nestalo nebo pravděpodobně, jestli blog je pozastavený. Pravdou je, že jsem byla spíš líná a věnovala se spousta jiným věcím, aspoň mám teď už o čem psát, hehe. Ano, chci blog znovu zotavit a hodit do normálu s menším množství novinek. Ještě jednou se chci moc omluvit, že jsem blog nechala plavat. Nemohu vám slíbit, že se mu odteď budu věnovat na plno ale ani na neúplno, prakticky budu psát články podle toho, jak mám chuť a také čas.
 • ZRUŠENÍ SPŘÁTELENÝCH BLOGŮ
 1. Nemám čas si prohlížet vaše blogy.
 2. Nenapadá mě žádný komentář k vybranému článku.
 3. Často zapomínám.
 • NOVÝ DESIGN
 • Jakmile si nějaký udělám, hned ho nastavím na blog. Nebudu mít vánoční prázdniny do dalších, to opravdu ne, i když to špatný nápad není... NE! Prostě ne! C:
 • NOVÝ PŘÍBĚH
  • S kamarádkou jsem začala psát příběh, ještě k tomu není žádný konkrétní název, protože to měl být příběh jen pro nás dvě. Ale napadlo mě, proč se nepodělit s vámi, navíc... jsou k nim hezké ilustrace, které jsme kreslily respektive tvořily na počítači my dvě.
No, to by mělo být všechno zatím. Ještě vám toho hodně řeknu o sobě, ale to až v dalším článku, haha!

Někdo je zraněn?! - Blog

14. ledna 2016 v 9:26 | Katie
Zdravím,
asi jste se možná někdo lekli, ale nebojte se, nikdo není zraněn - pouze můj blog začíná pokulhávat na své aktivitě. Možná jste někteří zvyklí, že články u někoho vychází třeba až za 2 týdny, ale já zvyklá nejsem a když vidím, že není žádný článek už skoro týden, hlavně na svém blogu, začínám se bát, že blog zanikne.

Přestávka č. 1: Důvod + Novinky

31. prosince 2015 v 15:45 | Katie
Zdravím!
Um, takže... jak jste si mohli všimnout, už delší dobu jsem nenapsala článek a neaktualizuju svůj blog. Jelikož jsou svátky, tak na to momentálně není nálada a hlavně si chci užívat svátky s rodinou. Pokud vás zajímá, co celý den o svátcích dělám, vypadá to nějak tak:
Více v celém článku.
 
 

Reklama