JSEM ZPĚT!

7. června 2017 v 7:01 | Katie |  Aktualizace
BUBUBU TY ZKUR*YSYNU!
Ano, jak čtete správně - JSEM ZPÁTKY. Zákeřnější, sprostější, aa.... jak se tomu říká, když je člověk přeplněn nápady..? To je jedno, stejně to není pravda - ale dělejme, že ÁNO.

Chyběla jsem vám? No, nekecejte - JASNĚ ŽE JO! Vy me? Pffh.. Ale ano, chybí mi ty vaše komentáře plných hejtů a nevhodné kritiky lidí, kteří sami blog nepíšou. <3 Ale nejvíce mi chybí ti, co ocenili mou práci na blogu.

Chcete vědět můj příběh, z jakého důvodu jsem se vrátila? Ne? To je blbý, stejně vám ho sem napíšu.
Začalo to (moment, hledám to..) 10. 3. 2016 - první upozornění, že jsem se už 3 měsíce nepřihlásila do svého blogu. No a co? Přežili jste to i bez mých trapných článků. JENŽE! Pak mi o 2 měsíce později tedy 10. 5. přišel další EMAIL - Nebyla jsem přihlášena už 5 měsíců! Jak je to možné?! (Asi tak, že jsem se na to prostě vys*ala). Jenže ten email mi vyhrožoval... víte čím? Že mi ten blog zruší! To jsem nemohla dopustit, dokud nese mé jméno - protože si nejsem jistá, jestli si ho pak můžu založit znovu, ehe..

No, to je můj příběh. A jelikož už je 7:00 a já musím za 15 minut vyjít s tím, že nejsem ještě ani nachystaná - NIC, tak musím jít. Odpoledne se dozvíte spoustu věcí a přečtete spoustu článků!

ZATÍM ČUS!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misaki Misaki | Web | 22. června 2017 v 14:32 | Reagovat

Vítej zpátky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.