Tetování?

9. listopadu 2016 v 14:00 | Katie |  WishList
Kachňátko zase píše...
A dnes bude psát konečně o tom, co by si do budoucnosti přála, ale stejně se jí to nesplní, protože mě nenapadá jiný inteligentní článek a můj blog není Globus, abych na začátku listopadu psala už o Vánocích. (přitom v našem Tescu mají ještě Velikonoce)Výsledek obrázku pro tattoo tumblr pngJak jistě už víte, bude řeč (nebude, bude četba a psatba) o kérkách a nemluvím o tetovačkách ze žvýkaček. Spousta lidí chce kérky, spousta! Je to přece boží, ne?! Dobře, opravdu to výrazně ničí tělo a když toho je moc, jste doslova chodící omalovánka (pokud to jsou černobílé tetování).
Hlavně je důležité mít pro to tetování trvalý význam, s kterým jste plně rozhodnuti, že na něj nezměníte názor. Hodně maminek si třeba nechá vytetovat jméno svých dětí nebo jejich narození nebo celkově v rodině takové to rodinné tetování "Family - ily" atp. Ale jestli si chcete vytetovat jméno svojí polovičky nebo oblíbené kapely, herce, atd., rovnou si to vytetujte na čelo, ať se vám vryje do mozku (jestli nějaký máte), co za blbost jste spáchali.

A už přejdeme na mé vysněná tetování.
  • Kotva na ruce
Můj tatínek byl námořník a ono se myslím neodcházelo s prázdnou, chtělo to důkaz, že tomu tak bylo. A tak si hoši vytetovávali na ruky malou kotvičku, ještě jen s jehlou a inkoustem (jednou jsem to zkoušela, ale štěstí mi nepřálo a inkoust jsem omylem vylila do postele). Sice to už má vybledlé, ale je to tam pořád vidět a já chci dokázat, že jsem opravdu jeho dcera, že to já se houpala v jeho... no, nic.

  • Kočičí...
Nad tímhle pořád přemýšlím, protože já neuvěřitelně miluji kočky. Chtěla bych nějakou malou drobnost, která by je znázorňovaly. Tlapky, miniatura kočky nebo tak něco, ale jak jsem psala výše, názor můžu změnit. Zatím tomu dáme 'skoro vysněné'.

  • Máma a táta
To rodinný tetování, znáte to. Prostě další důkaz toho, jak moc své rodiče miluji a že se na ně nedokážu dlouhodobě zlobit. Prostě moje maminka je osoba, která mě pod srdíčkem nosila 9 měsíců a nebýt tatínka, tak tady ani nejsem a nenarodím se tak fantastickým lidem jako jsou zrovna oni dva, miluji své rodiče.
  • Srdceryvný citát
Určitě bych chtěla nějaký citát na žebra, to je prostě luxusní tetování. Ale zase... musím se plně rozhodnout, jaký citát. Musí to být něco, co mě bude doprovázet po zbytek života, žádnej Stay strong a podobný kraviny, který má na těle snad každej druhej potetovanej. Něco originálního a vyspělého.

To by bylo asi všechno. Ano, je toho málo, protože jsem ještě mladá a mám dost času na to, co mě v životě potká a co vše si vytetuju do své hnusně škaredé bílé kůže. A taky mám dost času přemýšlet o tom, jestli to tak opravdu chci, ale jedno tetování určitě na svém těle mít budu než moje tělo zhnije a rozloží se.
A co vy, čtenáři moji, máte své vysněné tetování?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lori Chcocolate Lori Chcocolate | E-mail | Web | 12. listopadu 2016 v 17:45 | Reagovat

Já bych také nějaké tetování chtěla. Samozřejmě malinkaté, ne žádný rukáv. Chtěla bych něco z Harryho Pottera (relikvie smrti, devět a tři čtvrtě, zlatonku) na předloktí.
pak také něco na kotník nebo na zápěstí. asi něco rodinného, nebo nějaký citát.

2 ZdenekM ZdenekM | E-mail | 17. ledna 2017 v 21:43 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na kamyarukova.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.