Listopad 2016

Chatovací místnost o blogu!

9. listopadu 2016 v 17:00 | Katie |  Aktualizace
Káchně zas píše...
Napadlo mě, proč neudělat chatovací místnost, kde se mě bude ptát na otázky nebo si se mnou dokonce jentak psát?
A tak jsem hledala na internetu normální stránku, kde lze udělat chat room. Našla jsem Chatzy! Na první pohled vypadá jako nekvalitní stránka, ale se všemi funkcemi (samozřejmě, když si připlatíte, budete mít lepší funkce). Váhala jsem, jestli zrovna na této stránce, ale nakonec jsem se tedy rozhodla pro ANO.

Tetování?

9. listopadu 2016 v 14:00 | Katie |  WishList
Kachňátko zase píše...
A dnes bude psát konečně o tom, co by si do budoucnosti přála, ale stejně se jí to nesplní, protože mě nenapadá jiný inteligentní článek a můj blog není Globus, abych na začátku listopadu psala už o Vánocích. (přitom v našem Tescu mají ještě Velikonoce)

Nový vzhled, ale jaký?

7. listopadu 2016 v 22:16 | Katie |  Kabátek blogu
Zdravíčko!
Tak jsem konečně dokončila to, co jsem začala! Kabátky na blog! Jelikož jsem se nemohla rozhodnout a v hlavě jsem měla milióny návrhů, tak jsem jich udělala víc a rozhodnutí bude na vás!

Dole pod článkem bude ANKETA.


2 000 návštěvníků na blogu!

5. listopadu 2016 v 16:37 | Katie |  Návštěvnost
Zdravím!
Vidíte to číslo na tom měřítku návštěvnosti? To celkové číslo lidí, kolik navštívilo můj blog?! Wau!
Jo, jako... Teď si někteří říkáte, že to je malé nic, ale zkuste si představit, kdyby vám takový počet lidí dalo ran do břicha, to už není takové malé nic.
Každopádně vám všem moc děkuji, že můj blog navštěvujete a děláte mi tak neskutečně dobrou náladu tím! Každý den sleduji tu tabulku a mým vysněným cílem je, aby tam bylo o desetkrát větší číslo než je teď - tudíž 20 000 lidí.
Dělá mi to opravdu radost a tu radost vládám do svých článků, které nejsou zrovna psané rukou spisovatele, ale dávám do toho to nejlepší, co mohu! Vtipné komentáře, smysl toho článku... hlavně chci, aby mé články bavili moje čtenáře a nezívali u toho.

DĚKUJI VÁM VŠEM, ŽE NAVŠTĚVUJETE MŮJ BLOG!


ČTENÁŘI, ČTĚTE A BUĎTE AKTIVNÍ!

3. listopadu 2016 v 15:10 | Katie |  Aktualizace
Výsledek obrázku pro friends png tumblr

NĚCO PRO MOJE ČTENÁŘE!

Spousta z vás už můj blog nejspíše nesleduje, nezanechává komentář na důkaz své přítomnosti a tak podobně. Popravdě to nezanechává nikdo, kdo můj blog čte, což mě mrzí. Po mojí delší pauze chci, aby byl blog aktivní jak na mojí straně, tak i na straně čtenářů. S takovou mám pocit, že si ten blog píšu jen sama pro sebe, spousta blogerů to určitě zná a tenhle pocit mi dosvědčí.
Jestliže se tu najde nějaký aktivní čtenář mého blogu, budu ráda, když se ozve! Ať už s nápadem, co mám vylepšit nebo co tomu chybí, atd.

Jinak, co se týče mých AFFS, je třeba to protřídit. Samozřejmě, že já jsem nikoho z nich po dobu své pauzi nesledovala nikoho, takže jestli i oni mě vyškrtli ze svého seznamu a chtěli by mě zpátky, stačí napsat komentář pod tento článek a můžeme se domluvit na vzájemném sdílení, spolupráci.

STAČÍ DO KOMENTÁŘŮ NAPSAT WEB A EMAIL
PODMÍNKY:

  • Být aktivní na mém blogu.
  • Zanechat občas komentář týkající se článku.
  • Sdílet někde odkaz mého blogu.
  • Hlásit delší neaktivitu. (Email, komentář...)
Zatím ČŮS!


Skleróza? Zdraví v háji!?

2. listopadu 2016 v 11:30 | Katie |  Deníček
Ahoj!
Taky máte ten problém si zapamatovat, co po vás maminka chtěla? Umýt nádobí, utřít prach… nezapomněli jste na něco? A co takhle škola, domácí úkol, naučit se na test a pak: My píšeme?! On byl domácí úkol?!…
Samozřejmě, že takový věci si pamatuje opravdu málokdo, ale horší je, když ani nevíte, co jste měli včera na oběd nebo jestli jste vůbec obědvali. Mám dojem, že jsem sklerotička!
Dělá mi problém si zapamatovat spoustu věcí. Hlavně, když po mě chce někdo zopakovat rozhovor s někým, s kým jsem se bavila před hodinou. Horší je, když něco plácnete a během minuty nevíte, co jste vlastně řekli.
Třeba to je normální, třeba jsem fakt mentálně chorá. K tomu mám velmi nízký tlak a trpím nespavostí. Můj neoficiální přítel mi říká, že jsem přespaná, ale jak mám být vyrovnaně vyspaná a nepřespaná, aniž by se mi chtělo furt spát? :d
Každopádně nejsem úplně zdravá, ale pozitivní na tom je, že jsem dost přibrala, takže už nejsem "málem" anorektička! Což je pro mě dost pozitivní, konečně i to nejmenší oblečení mi je malý, ichihi. (Jakože mi předtím bylo akorát.)
A co vy, jak je na tom vaše zdraví?

Závěry měsíců, nový kabátek

1. listopadu 2016 v 20:33 | Katie |  Aktualizace
Zdravím!
Napadlo mě, že když tak málo píšu a už vůbec nespamuju blog tím, co dělám každý den → ZÁVĚRY MĚSÍCŮ!
Teď si říkáte "Co že?", určitě. Kdo neví, co tím myslím; Každý první den měsíce napíšu článek, který bude obsahovat vše, co se událo předchozí měsíc. Takže jestliže jsem měla v říjnu narozeniny, bude tam kde, kdy a jak jsem je slavila.
Tentokrát to vydám až zítra (2. listopadu), protože mě to napadlo zrovna teď, sranda co? Nemyslete si, že se budu rozepisovat o každém dnu, jen stručně napíšu ty nejdůležitější věci, co jsem v měsíci dělala. Snad si vzpomenu, ichihi.
Jinak dále na plánu mám kabátek blogu, opět se nám blíží Vánoce a dávat tam starý kabátek? To je ale blbost! Snad budu mít čas, trpělivost a dostatek spánku, abych nějaký kabátek udělala. Horší bude, že si už nepamatuju, jak se to stříhalo, aby mi to vyšlo, lel.
Výsledek obrázku pro snort laugh gif
Že je roztomilý?:o

Podzimní kabátek už dělat nebudu, to nemá cenu a je to zbytečná práce na víc, když budu hned další měsíc dělat nový. Pokud se to někoho dotklo, omlouvám se! Ale mám svých problémů, plánů atp. dost. ^^
Tak snad se nápad líbí!