Červen 2016

Všechno ŠPATNĚ.

3. června 2016 v 10:50 | Katie |  Deníček
Zdravím,
taky máte dojem, že je v poslední době všechno špatně, vše se kazí, nic nevychází a máte dny pod psa? Já teda ten dojem mám, něco je ve vzduchu a já v tom lítám až po uši.
Jsem nemocná a myslím si, že to není jen dráždivý kašel, kvůli kterému nemohu usnout, ale že to v mojí hlavě není zrovna v pořádku. Od začátku května jsem se začala chovat divně, hodně divně. Začala jsem si dovolovat něco, co se nesmí a i když vím, že to je špatné a že to špatně skončí, stejně to udělám. Je to jen touha ochutnat zakázané ovoce nebo jsem prostě holka, co má sklony k tomu být totálně dementní? Nejhorší na tom je, když vám zakázané ovoce chutná a vy ho zkoušíte dokola. Tím jsou větší problémy a horší následky, něco takového je u mě. Zachutnalo mi a hlavně mi uškodilo.
Připadám si, jako kdybych ztrácela všechny kamarády, jako kdyby mě od nich něco odtrhávalo. S rodičma už nemám tak nádherný vztah jako předtím a bojím se, že už pro ně nebudu ta malá hodná princezna. Škola a vzdělávání se mi zdá jako noční můra, vězení ve kterém jsem dennodenně a mám jen dvoudenní přestávku.
Víte, tohle jsou docela osobní věci, co bych si měla nechávat hlavně pro sebe, ale svěřit se někomu je pro mě úlevou a svěřit se více lidem je ještě větší úleva, protože se třeba mezi vámi najde někdo, kdo to má nebo měl podobně a jak to řeší či řešil.
Co si myslíte vy? Máte taky v poslední době pocit, že nic nevychází?