Názor č. 1: Anorexie

6. dubna 2016 v 10:50 | Katie |  Názory
Obvykle dlouhé vyzáblé tělo, spíše kostra na které je povlečená kůže. Páteř, na které by se dalo hrát jako na klavír. Žebra, klíční kosti... Je to hnus. Opravdu se tohle někomu líbí? Jak to vůbec může někdo fotit a chlubit se tím? Nechápu to. Krása není v tom být jako kost, ale být skutečná žena, aby bylo za co chytit!
Samozřejmě, říkám takové věci a přitom jako kost sama jsem. Není to nic příjemného, každý se na vás dívá zhnuseně, jakmile ukážete své tělo. Nesnáším své tělo a štve mě, jak 50 kilová holka o výšce 170 cm řekne, že musí zhubnout, že má špeky. Vážně? Jak se tohle vůbec někdo opováží říct s takovou váhou? Já mám problém v tom, že já můžu jíst co chci, kolik chci a tak, jenže já nepřiberu ani kilo. A ony mají problém v tom, že je jedno, jak na pohled jsou hubené, ony se cítí tlustě. Proč? Já bych takový holky vyfackovala, co se opováží přede mnou říci, že musí zhubnout a přitom jsou opravdu krásné takové, jaké jsou. Já tomu rozumím, že je to psychická nemoc, někteří to prostě mají a sotva s tím něco udělají. Ale nepochopím dívky, co úmyslně chtějí si tu anorexii vyvolat. Proč chtějí být takové? Chtějí zhubnout? Proč? Jaký máte názor vy na anorexii?
Je možné, že jsem se v něčem spletla, ale svůj názor jsem myslím jasně vysvětlila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michaela Michaela | Web | 6. dubna 2016 v 15:25 | Reagovat

Jsem stejného názoru jako ty. Taky tomu moc nerozumím, znám jednu paní která je fakt extrémně hubená a jednou pronesla - že radši umře hlady než aby byla tlustá jako lidi kolem ní. Je to šílený. Nikdy jsem neměla problémy s váhou, ale jsem rozhodně toho názoru, že radši budu mít nějaký kilo navíc.. Protože nikdo neví co se může stát, pak přijde nějaká nemoc a tělo nemá z čeho brát když na sobě nemá ani gram tuku.. Hezky napsané :)

2 mickeyho-blog mickeyho-blog | Web | 22. dubna 2016 v 1:13 | Reagovat

Říká se tomu pro ana :) je to něco jako kultura, ale ty holky ztrácí rozum, snaží se mít co největší výšku a nejmenší váhu. A když ti holka co má 170 cm a 50 kilo řekne, že chce zhubnout, tak chce být jenom zajímavá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.