Angína vs. Káťa

5. dubna 2016 v 10:50 | Katie |  Deníček
Áhoj,
začínám se zase na nějakou chvíli věnovat blogu, protože prostě můžu! ^>^ Minulý týden jsem přijela od přítele s nehoráznou bolestí v krku domů a poprosila svojí drahou maminku, aby mě nechala do týdne doma. Samozřejmě mi po pár dní došlo, že mě chytla angína!


Jak se jí to povedlo?
Je to tak, že svojí krásu beru občas na vědomí víc než své zdraví (opravdu jen občas) a tak jsem chodila většinou málo oblečená a jak to známe, je jaro - je nádherně, svítí sluníčko, je nám fajn do trika/mikiny... jenže většina zapomene na to, že v noci slunce nesvítí a už vůbec se neotepluje, ale stupně klesají. To mi nedošlo. Náhle k tomu si jako panička v kraťasých a v tílku uklizím s přítelem v pokoji, napadlo mě umýt i okna. Bylo taky hezky, tak jsem do toho okna vlezla a začala jej umývat, jenže! Používala jsem vodu, studenou vodu... Mno, a do třetice všeho dobrého jsme snad každý druhý večer (byla jsem tam 5 dní) jedli studenou čokoládovou zmrzlinu. Samozřejmě já se ještě divila, proč mě ten krk tak bolí.. *facepalm*.
Takže za to může
  • Zmrzlina
  • Umývaní oken studenou vodou
  • Málo oblečení
Mé pocity?
*Překlad: Cítím se jako úplný hovno. Nemůžu nikam jít.*
Nemohla jsem vůbec polykat, každé polknutí mě bolelo. Musela jsem jíst jogurty nebo menší sousta, jedla jsem hlavně polívky jako je kuřecí vývar atd. Furt jsem ležela v posteli a potila se, musela jsem se každý den převlíkat. Jinak jsem pořád spala a dívala se na filmy, neměla jsem náladu vůbec na nic.

Má lečba?
Nakonec v pátek jsem šla s tatínkem k doktorce. Zrovna je cleý týden tak hezky, jen v pátek musí pršet! A navíc tam byla velká fronta, čekali jsme 2 hodiny skoro. Nakonec jsme přišli na řadu. Doktorka si chvíli myslela, že si dělám srandu, protože jsem vypadala zdravě, ale jakmile se podívala do krku, zhrozila se a otočila se jí hlava o 360° (neberte to vážně). Napsala mi antibiotika a cituji:
,,Dám ti tak silné antibiotika, že budeš do pondělí zdravá jako rybička."
- Moje doktorka 2016
Popravdě měla pravdu (zajímavá věta). Už je pondělí a já jsem zdravá, v krku mě nebolí, jen mě pobolívá hlava.

Kdo vyhrál?

Káťa!

Chopila se meče a rozsekla angínu na tří prcamprl ( nějak tak to je ). Flusla na ní a řekla: "Vracím ti to, cos mi dala." A se vztyčeným prostředníčkem jako projev jejího vítězství odešla.
The end

Snad se článek líbil, ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 5. dubna 2016 v 20:06 | Reagovat

~Čaué~
Já byla sice dnes vyletněná, ale večer bych už šla oblečená víc ... by mi byla zima :DD
Dnes jsem měla sice i nanuka, ale tak co :D
Příště na to musíš chytreji no :)
Tak se měj :) A hodně zdraví!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.