Duben 2016

Návštěvnost klesá!

6. dubna 2016 v 22:24 | Katie |  Aktualizace
Zdravím!
← Ano, to jsem kreslila na pc, ale to není vůbec důležitý! Důležitá je ta tabulka v menu na konci. Ano, tabulka návštěvnosti. Málo čísel, MÁLO ČÍŠEL VÁŽENÍ! Tím vás nechci hnát, aby jste povinně chodili na můj blog, jen jsem z toho trochu zklamaná. Myslím, že každého blogera potěší komentář a zájem, především spousta návštěvníků. V menu jsem vám přidala "Prepared articles" = Připravené články. Je tam napsané datum a čas, kdy bude nový článek. O tom, o čem je, už je překvapení.
Já vím, že si za to můžu sama, ale opravdu se snažím! Také bych se vás chtěla zeptat, jaké články máte nejradši a co by jste si s radostí přečetli ode mě. Toš, pište do komentářů, hrozně mě to potěší. Můžete napsat, na co mám napsat svůj názor nebo mi navrhnout nějaký jednoduchý recept, který můžu udělat doma a udělat postupy. Taky to může být vlastnoručně vyrobený předmět, prostě cokoliv, co by vás zaujalo.

Děkuji za přečtení.

Názor č. 1: Anorexie

6. dubna 2016 v 10:50 | Katie |  Názory
Obvykle dlouhé vyzáblé tělo, spíše kostra na které je povlečená kůže. Páteř, na které by se dalo hrát jako na klavír. Žebra, klíční kosti... Je to hnus. Opravdu se tohle někomu líbí? Jak to vůbec může někdo fotit a chlubit se tím? Nechápu to. Krása není v tom být jako kost, ale být skutečná žena, aby bylo za co chytit!
Samozřejmě, říkám takové věci a přitom jako kost sama jsem. Není to nic příjemného, každý se na vás dívá zhnuseně, jakmile ukážete své tělo. Nesnáším své tělo a štve mě, jak 50 kilová holka o výšce 170 cm řekne, že musí zhubnout, že má špeky. Vážně? Jak se tohle vůbec někdo opováží říct s takovou váhou? Já mám problém v tom, že já můžu jíst co chci, kolik chci a tak, jenže já nepřiberu ani kilo. A ony mají problém v tom, že je jedno, jak na pohled jsou hubené, ony se cítí tlustě. Proč? Já bych takový holky vyfackovala, co se opováží přede mnou říci, že musí zhubnout a přitom jsou opravdu krásné takové, jaké jsou. Já tomu rozumím, že je to psychická nemoc, někteří to prostě mají a sotva s tím něco udělají. Ale nepochopím dívky, co úmyslně chtějí si tu anorexii vyvolat. Proč chtějí být takové? Chtějí zhubnout? Proč? Jaký máte názor vy na anorexii?
Je možné, že jsem se v něčem spletla, ale svůj názor jsem myslím jasně vysvětlila.

Angína vs. Káťa

5. dubna 2016 v 10:50 | Katie |  Deníček
Áhoj,
začínám se zase na nějakou chvíli věnovat blogu, protože prostě můžu! ^>^ Minulý týden jsem přijela od přítele s nehoráznou bolestí v krku domů a poprosila svojí drahou maminku, aby mě nechala do týdne doma. Samozřejmě mi po pár dní došlo, že mě chytla angína!

Nový vzhled: Jaro je tady!

4. dubna 2016 v 10:11 | Katie |  Aktualizace
Od 4. dubna 2016 - Do xx. xx. 2016
Zdravím,
nastavila jsem tedy nový vzhled blogu. Trvalo to, protože se mi nechtělo, ale připravený jsem ho měla už předem, jen se mi ho nechtělo rozřezávat a dělat nastavení. Nakonec jsem se k tomu dokopala a blog má krásný (alespoň pro mě) jarní vzhled. Venku je nádherně, rostou kytiti mytiti, takže se to snad hodí. Navíc je takový jednoduchý a jak se říká, v jednoduchosti je krása. Ale spíš by mě zajímal váš názor! Tak napište do komentářů, máte tam i anketu. Pokud máte nápad jak ho vylepšit, nebo se vám spíš něco nelíbí, napište to! :)

Programy
  • PhotoFiltre Studio X
  • PhotoScape