NosTale; Obyvatelé NosVille

9. ledna 2016 v 10:35 | Katie |  Hry

Web

- zdroj

Teoman Topp s Teodorem Toppem, Soraya Style, Mimi Mentor, Calvin Coach, Eva Energy a Malcolm Mix.
Mimi Mentor
je vždy přátelská a dobrosrdečná. Podporuje tě během prvních krůčků na cestě hrdiny a má pro tebe nespočet užitečných rad. Až dosáhneš úrovně 15, můžeš se u ní proměnit v bojovníka, lukostřelce nebo čaroděje. Pokud si chceš vyzdobit svojí minizem květinami nebo přistavět pěkný dům, najdeš vše v obchodě u Mimi. Také si u ní můžeš založit vlastní rodinu.


Teoman Topp
vlastní obchod s nářadím, kde najdeš všelijaké vybavení na svého hrdinu, zbraně, brnění, boty, rukavice a nástroje na vyrobení vlastního vlastní výbavy.. U Teomana si můžeš i zbraně vylepšovat a přeměňovat je na partnerovu výbavu. Jeho obchod se nachází na severní části vesnice NosVille.


Teodor Topp
je bratrem Teomana, narozdíl od něj je to sázkář a vždy kouká, na čem by kde vydělal. S ním se můžeš vsadit a riskovat. Když budeš mít štěstí, Teodor tvoje vybavení poznamená úrovní, díky které můžeš mít lepší poškození, ALE když budeš mít smůlu, zbraň či brnění ti z inventáře zmizí. Sázka stojí 500 zlata a 5 Cella Pudr. Je v blízkosti svého bratra.
Soraya Style
pečuje o svůj vzhled. Je to nejkrásnější obyvatelka NosVille, kterou znám. Ve svém obchodě nabízí šperky a také barvy vlasů. Soraya ti také může přidat možnosti do tvých doplňků (zvýšení HP/MP, kritický zásah, atd.) Jen je třeba jí donést nějaký šperk, Cellon a dodat zlato. Možnosti jsou přidané náhodně. Najdeš jí na západní straně vesnice.
Calvin Coach
je chytrý a naučí tě hodně schopností, které můžeš využít proti nepřátelům. Můžeš se u něj naučit jako dobrodruh akademické schopnosti a poté, co si vybereš svou třídu (bojovník, lukostřelec, mág) se můžeš učit další schopnosti i bonusové, pokud budeš mít dostatek CP a zlata. Také si u něj můžeš trénovat výdrž, sílu a jiné... Bydlí hned naproti Mimi Mentor.
Malcolm Mix
je neustále mimo a je to takové trdlo, ale když dojde na alchymii, nikdo mu není roven. V jeho obchodě můžeš najít různé přísady do lektvarů, když je zakoupíš, společně s Malcolmem můžeš připravit léčivé nápoje, lektvary na sílu a jiné. Obdržíš od něj mnoho úkolů, protože potřebuje stále nové přísady do svých lektvarů. Malcom ti pomůže zlepšovat i tvojí kartu specialisty a zdokonalovat jí. U Malcoma můžeš také kombinovat boty nebo rukavice a vytvářet tak odolnost proti monstrům.
Eva Energy
Chceš něco do žalůdku? Eva je to, co hledáš! Najdeš u ní hromadu jídla, protože je to šéfka trhu NosVille. Najdeš u ní i krmivo pro mazlíčky, materiál a nebo speciální předměty. A pokud nasbíráš nějaké suroviny z monster, které zabiješ, můžeš si u ní uvařit velice chutná jídla. Najdeš jí na západní straně vesnice poblíž Sorayi a Malcolma.
Shluri
aneb tulák. Je to opravdu záhadný obyvatel, má neustále nějaké teorie o životě a působí jako člověk zbaven iluzí. Občas se vyplatí za ním zajít, protože má několik úkolů pro tebe a celkem dobré odměny za ně dostáváš. Najdeš ho uprostřed NosVille, nedaleko hlavního portálu (spawnu).

Další článek; Vzácné úrovně a zúšlechťování.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Myshelka Myshelka | Web | 9. ledna 2016 v 14:01 | Reagovat

Jéé postavy z Nosville ještě udělej postavy z Port Avelusu :D  :D , normálně přemýšlím, že se zas vrátím :'DD

2 Melissa Melissa | Web | 9. ledna 2016 v 19:27 | Reagovat

Nostale, to myslím že znám :)

3 Andey Andey | Web | 10. ledna 2016 v 10:57 | Reagovat

Takto vůbec neznám. :)

4 Lucy Lucy | Web | 11. ledna 2016 v 17:24 | Reagovat

Moje kamarádka to hodně dlouho hrála a docela mně to zaujalo. :D Jinak psala jsi mi o affs ráda tě beru tak si mě prosím zapiš. :) Omlouvám se, že odepisuju až po takové době, ale měla jsem menší pozastavení blogu. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.