Leden 2016

Sebevražda v podpatcích

22. ledna 2016 v 15:04 | Katie |  Deníček
Zdravím,
tak si povíme krátky příběh... 5. února 2015 pořádá naše škola ples aneb polonéza 9. tříd a já se tam chci jít podívat s přáteli, samozřejmě tam nepůjdu v teplákách a s mikinou ze sekáče (ale špatný nápad to není). Tudíž jsem si vypůjčila od své spolusedící šaty, nádherné a krátké v červené barvě s černým páskem. Ty šaty se mi prý náramně hodí k vlasům, protože jsem rudovláska. A teď to hlavní: BOTY! Nepůjdu v šatech a teniskách (taky není špantý nápad, ale nemám žádné, které by se k těm šatům hodily), a tak jsem si od spolusedící půjčila i boty... s podpatkem. Abych pravdu řekla, je to asi 2-3 roky, co jsem naposledy na sobě měla šaty v společnosti a je to poprvé, co mám takový boty. Ahahaha, nejlepší/nejhorší na tom je, že v tom neumím vůbec chodit a vydržela jsem v tom sotva 5 minut, ale když jsem seděla, měla jsem je na sobě asi 3 hodiny.. Natož, že moje noha je číslo 39 a ty boty jsou 37, tak mi jsou celkem velký, což se divím. Takže naskládano kapesníku v přední a zadní části bot. Věřím tomu, že další den po plese nebudu schopná vstát na nohy a budu je mít oteklý, prsty zkřivený a plno puchýřů, ale jak se říká.. PRO KRÁSU SE TRPÍ VOLE! Navíc se chci předvést před ostatními, že dokážu být i opravdová slečna a ne nějaký rozmazlenej skrček v teniskách.

Někdo je zraněn?! - Blog

14. ledna 2016 v 9:26 | Katie |  Aktualizace
Zdravím,
asi jste se možná někdo lekli, ale nebojte se, nikdo není zraněn - pouze můj blog začíná pokulhávat na své aktivitě. Možná jste někteří zvyklí, že články u někoho vychází třeba až za 2 týdny, ale já zvyklá nejsem a když vidím, že není žádný článek už skoro týden, hlavně na svém blogu, začínám se bát, že blog zanikne.

NosTale; Obyvatelé NosVille

9. ledna 2016 v 10:35 | Katie |  Hry

Web

- zdroj

NosTale; Úvod

8. ledna 2016 v 16:25 | Katie |  Hry

Web


Řeklo se včera?

8. ledna 2016 v 13:00 | Katie |  Deníček
Čau!
Čus?
Ahoj..
Prostě.... Zdravím!
Jo, řeklo se, že jsem vám měla včera oznámit, jak to dopadlo. Nom, píšu to teď. Takže! Drahá doktorka mi ABSOLUTNĚ nic neřekla, co by se mnou mohlo být, ale! dostala jsem jakýsi prášky a mastičku.
Každopádně moje alergická reakce ustala a už mě nic nesvědí a pokud ano, tak to mě šimraj pouze chlupy na zadku. Akorát mě teď bolí v krku, ale není se čemu divit, když po dvorku chodím ve spodním prádle a tričku. Jinak, mám se celkem fajn, jsem doma, nemusím do školy... Ha! Akorát se opět nudím, tak si vylehávám v posteli s notebookem na klíně a hraju jako největší závislák hru NosTale. Už bych vám sakra mohla napsat o téhle hře článek, ať víte co to je! I když někteří to snad znají a hrají to taky nebo někteři to znají a myslí si, že je to totální kravina a někteří to prostě neznají, tak vám to předvedu, haha.. ha.

ALERGIE?!

6. ledna 2016 v 11:11 | Katie |  Deníček
Zdravím,
dnes mi není zrovna nejlépe a co víc... svědí mě celý člověk. Po těle mám flekatá červená místa a malé hrbolky aneb pupínky, zkrátka jsem celá osypaná.
Takhle to mám hlavně na nohách a zádech. Včera v úterý jsem to měla hlavně na krku a hrudi a ve škole jsem se mohla škrábat až do krve. Řekla jsem to učitelce, která mi dala prášek Jovesto a 3 další na doma. Dnes jsme s máti šli k doktorce, ale paní měla dnes jen léčebnou kosmetiku, ale napsala si nás na zítra v 10 hodin. Neskutečně to svědí, ale musím to vydržet. Super je, že budu až do pátku doma, hehe! Snad vám napíšu nějaký nový články.. zatím se mějte:) Zítra vám dám vědět, jak to dopadlo... snad to nebude nic vážného..

Starý obrázky

4. ledna 2016 v 15:38 | Katie |  Kreslení
Čus!
Jak jste si snad všichni přečetli novinky, tak jsem přidala rubriku Kreslení. Určitě víte, o čem je... dnes se vám pochlubím s obrázky, který mám už nafocené z dávna a tak se vám pochlubím. Začneme s mým obalem na tablet.
Více v celém článku.

Bolest hlavy

4. ledna 2016 v 6:51 | Katie |  Deníček
Zdravím,
tak nám tedy začala škola, některým práce a někteří se ještě stále válí doma (Grr!). Tímto pro mě zvyk jít spát v 3 nebo v 5 hodin ráno a vstávat skoro na rozmezí oběda a večeře - SKONČILO. Asi takhle budu dnes vypadat ve škole C:
Má to ale i svoje následky, nehorázně mě bolí hlava a myslím, že mi každou chvíli vybouchne. Dalším problémem se stává to, že už nemáme prášky proti bolesti hlavy, tudíž mě dnes zachrání jen káva a nějaká ta koupě energy drinku. Budu si muset zvyknout na vstávání v 7 hodin ráno, což mě fakt zabíjí, ale škola je bohužel povinná.
Ale naštěstí jsou ve škole lidi, kteří mě mají rádi a není s nimi to mučící místo až tak mučící. Navíc, už mě to doma ani nebavilo, chybí mi komunikace a zábava s přáteli. I když moje třída je jedna velká banda dementů a nesnesitelných hovad inteligentně zábavných kluků a atraktivních holek (i ta ironie bolí), mám je ráda a skutečně s nimi ta zábava i je. :) Stejně nás učitelé pomlouvají na poradě, já to vím! Páč to říkají všichni, že jsme nejhorší třída z osmiček... no, ale my narozdíl od Béčka (jsme Áčko) nezhodili půlku tabule.
Tak jo, skoro je 7 hodin, měla bych se už oblíkat, namalovat, vypít kávu a utíkat na autobus. Dnes pro změnu jedu s tatínkem, protože musí vyřídit cosi s autem, takže mám komu v autobuse spinkat na rameni, hehe. To je asi zatím všechno, odpoledne vám tady hodím pár nových článků, těšte se! :P
Zatím ČUS!^^

Šťastný Nový rok!

1. ledna 2016 v 0:00 | Katie |  Zážitky

PUSTIT PÍSNIČKU - YOUTUBE

Přeji všem šťastný Nový rok a velkou ranní kocovinku! Ach, spíš bych chtěla všem popřát, ať v roce 2016 jsou všichni zdravý a co je důležitý, ať JSTE ŠŤASTNÍ! Být šťastný je velký úspěch v životě. Usmívejte se a svůj úsměv rozdávejte, mějte se rádi a zapomeňte na vše zlé.
Život je krátký a proto je třeba si ho užívat, to je to pravé motto!

Rok 2015 pro mě byl plné zklamání, bolesti a smutku. Byl to rok plný lekcí a nových zkušeností (alespoň pro mě), a proto chci v roce 2016 vše napravit a udělat věci, které jsem nestihla v tomto roce. Každý(skoro) z nás si dává nějaká předsevzetí a mým je "BÝT SVÁ A ŠŤASTNÁ". Rok 2016 si chci užít na plný pecky! Jsem sice ještě mladá a život mám před sebou, ale je lepší to udělat hned než neudělat to nikdy! Snad i vám rok 2016 přinese sladké ovoce.

Užívejte si, dokud můžete. Buďte šťastní! Mějte se rádi! Řekněte, co cítíte! Nebojte se toho! Já vám přeju do roku 2016 hodně úspěšností a radosti, spousta lásky a zábavy!

a USMĚV!

Ne takovej!

Ale takovej!

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2016! JOOOO!^^