Něco víc o mně :>

20. prosince 2015 v 21:19 | Katie
Jmenuji se celým jménem Kateřina Kamyaruková a je mi 15 let od 1. října. A ano, na fotce jsem já.
Co se týče mých koníčků, tak zřejmě žádný nemám.
Mám talent na kreslení, ale moc mě to nebaví, pouze z nudy si začnu kreslit a většinou z toho vznikne nějaký pěkný obrázek. Ale baví mě chodit ven s přáteli, doma totiž nemám co dělat a občas to končí v posteli s notebookem a s výrazem, jako kdybych měla každou chvíli umřít. Možná ráda hraju hry, ale zabaví mě to jenom na hodinu a potom to odinstaluju, protože mě to přestane bavit.
Škola. Ano, budu vám říkat i o téhle hrozné budově, do které
nás prostě sama úspěšná budoucnost nutí. Vzhledem k tomu, jak moc líná osoba to jsem, tak nemám horší známku než je 3 a to jsem v osmé třídě! Asi se divíte, ale je to tím, že jsem měla dvakrát odklad kvůli mé slabé imunitě vůči nemocím a školku jsem hodně zanedbávala. Ohledně učiva mě z předmětu baví nejvíce.. no, to je otázka. Bude to asi matematika, protože jí celkem rozumím a baví mě řešit příklady. I když tuším, že na střední mě tento pocit přejde.
Teď si řekneme něco o společnosti; nemám žádný problém se seznámit, ale představa, že mám za někým přijít a v tu chvíli na něj vyžvanit, že ho chci poznat, se mi nijak nezamlouvá. Každopádně přátel mám hodně, alespoň těch pravých dokážu spočítat na jedné ruce. Nejlepšího kamaráda a kamarádku určitě mám a jsou to moje zlatíčka! (Ondra a Kačka) Občas lezou na nervy a dokážou mě naštvat a i citově se mě dotknout, ale nevyměnila bych je ani za zlatou grešli!
Vztahy s rodinou mám celkem dobré, alespoň s rodiči a s tetou ano. S mamkou se občas pohádám, protože obě dvě máme jiný názor na určitou věc a obě si myslíme, že máme pravdu... mno, a tak se nepohodneme. Pořád jí mám ráda, i když mi nevyhoví s nějakou věcí, co si opravdu přeji nejvíc. Vím, že to dělá pro mojí ochranu. Můj tatínek je zase tichý než jako moje mamča (rázná), problémům se vyhýbá a nerad po mě řve, ale když zavelí, tak ho poslechnu na slovo, zatímco maminku zlobím a musí mi to zopakovat nejmíň 10 krát. Jinak mám 3 bráchy, ale už s námi nebydlí a tak mě celkem zanedbávají, což mě mrzí. Se zbytkem rodiny se nebavím kvůli rodiným sporům.
Kluci? Pfft, dejte pokoj. Teď jsem si v poslední době užila té lásky a zrovna neopětované až až. Abych pravdu řekla, kluci mě začali nudit. Zřejmě mám nějaké období, kdy nechci žádný vztah a nemám chuť celkově s klukem něco mít. Ale měla jsem už 3 vztahy, dva vydrželi zhruba měsíc a ten zbývající jeden pouhých 10 dní. Asi nejsem na vztahy stavěná nebo si vybírám neschopný kretény kluky. Možná si trochu věřím, ale najít si kluka mi moc problém nedělá, ale chce to čas a trpělivost pro toho "pravého", i když.. budu ho muset dělat asi ve zkumavce, protože toho mého zajelo auto či co..
Tak jste se dozvěděli něco o mém prostředí a moje koníčky (který vlastně nemám),
teď vám povím respektive napíšu něco o tom, jak vnímám sama sebe. Jsem holka (samozřejmě blbko), která je hodně založená na sebedůvěře a na mottu "mať v piči" "neřešit". Jistě, pokud mě někdo nezná a soudí mě, je mi to opravdu jedno (podle sebe soudím tebe se říká). Nezajímají mě nejnovější drby a ani nemusím nějaké zvracet jiným do úst. Určitě si trochu zanadávám vulgárně na tu osobu, co mě nezná a soudí mě podle pár chyb a nemá v plánu znát moje vyjímečnosti (co to melu, žádný nemá), Ale určitě se najde takových jedinců, co to mají podobně jako já. Dále jsem asi celkem klidná osoba, pokud se nerozkecám nebo nezačnu dělat blbosti, většinou mě k tomu navádí kamarádky, jsem hrozně přizpůsobivá. Ale tak každý mi říká, že na svůj věk se chovám na víc, což je pro mě krásný kompliment. Snažím se rozhodovat rozumně a především se tak chovat, pokud nemám svojí slabou chvilku šílenosti, jenže mám takový menší problém; nevím, jaká jsem, když jsem sama sebou. Tahle otázka mě deptá už šíleně dlouho, i když.. to je jedno. Snad na to časem příjdu.
Tak děkuji za přečtení, snad jste mě aspoň o něco víc někdo poznal.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vojtaa Vojtaa | E-mail | 20. prosince 2015 v 21:49 | Reagovat

Pěkný článek :-)  8-)

2 Honza Honza | 21. prosince 2015 v 10:48 | Reagovat

Design hodný mentálně zaostalého, neandrtálského sběrače bobulí, jenž si ze své oblíbené sbírky kamenů snaží vyrobit mozaiku. Text na stránce by měl mít nějaký řád, odstavce začínat na stejné straně, a taky by měly být nějak zarovnané. Funkční horní menu je spíš takový bonus. Ale když ho tam máš, tak proč nefunguje? Obsahově to tak špatný není, až na skladbu některých vět. Polemizování o zlaté grešli  bylo taky trochu z místa. Její cena se na trhu pohybuje přibližně okolo 500 Kč, kamarády se tedy spíš vyplatí rozprodat po orgánech. Snaž se udělat ten text víc přívětivej pro čtenáře, nemusí všechno blikat, mávat, nebo skákat jako zfetovaný fanoušek Scootru. Odstavce patří vlevo, pls.

3 Katie Katie | E-mail | Web | 21. prosince 2015 v 11:50 | Reagovat

[2]: Jsem teprve začátečník a tato kritika mě spíše uráží než pomáhá. Mě se design líbí a když budu chtít, změním ho. Odstavce začínají vlevo, alespoň mně se to tak ukazuje, nevím jak u tebe. Horní menu jsem už opravila, děkuji za připomenutí. Nejsem žádná spisovatelka, už při zakládání blogu jsem si řekla, že budu psát normálně jako kdybych to psala přátelům. Pokud tomu někdo nerozumí, od toho jsou komentáře, abych vysvětlila/případně opravila v textu, kdyby se ozvalo více negativních ohlasů. O té zlaté grešli jsem pouze plácla slovo, co mě první napadlo, snad každý ví, jak to myslím. A prosím, příště nepiš takové nechutnosti o mých kamarádech. Jsem závislák na takové drobné blikající věci a najde se spousta takových, nemusím tady mít úplně každého čtenáře, některým se blog líbí a některým ne. Jsem mladá, nech mě žít, pls.

4 Luciferka Luciferka | Web | 22. prosince 2015 v 19:22 | Reagovat

Jsi velmi zajímavá osoba :) Přeji ti hodně úspěchů na blogu :)
Mě se rozvržení toho textu líbí, aspoň to není tak ''suché'':)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.