Prosinec 2015

Přestávka č. 1: Důvod + Novinky

31. prosince 2015 v 15:45 | Katie |  Aktualizace
Zdravím!
Um, takže... jak jste si mohli všimnout, už delší dobu jsem nenapsala článek a neaktualizuju svůj blog. Jelikož jsou svátky, tak na to momentálně není nálada a hlavně si chci užívat svátky s rodinou. Pokud vás zajímá, co celý den o svátcích dělám, vypadá to nějak tak:
Více v celém článku.

Vánoční TAG

23. prosince 2015 v 13:56 | Katie |  Vánoce 2015
Zdravím!
Tak už zítra tu je 24. prosince 2015 - Vánoce. Těšíte se? Já teda neskutečně! Vyplnila jsem vám Vánoční TAG, který jsem našla u Luciferky (luciferka-sims3.blog.cz), ale vymyslela ho Sárča (silver-linings.blog.cz). Snad se vám bude líbit! :)
Více v celém článku.

Nový vzhled blogu; Vánoce

21. prosince 2015 v 23:43 | Katie |  Kabátek blogu
Od 21. prosince 2015 - Do xx. xx. 2015
Zdravím!
Určitě jste si všimli mého nového vzhledu na blogu. Dívala jsem se tak různě na blogy a všude vidím samé Vánoce a světýlka a stromečky a sobíci, atd. Tak jsem hledala nějaký pěkný vánoční design k vypůjčení, bohužel žádný nenašla. Se smutným výrazem jsem se dívala na svůj blog a v tu chvíli mě napadlo; Proč si neudělat sama design? Ha! Tak jsem si stáhla PhotoFiltre Studio X, protože můj počítač je tak slabý, že by Photoshop neutáhl. (chudák :<) A v ten moment se začalo tvořit! Zabralo mi to zhruba necelé 4 hodiny, možná i více, netuším. Můžu říct, že jsem s blogem takměř spokojená až na pár výjimek.
Na příští rok můžu nechat design volně k stáhnutí.
Tak co? Líbí se vám nový vzhled? ^w^

Něco víc o mně :>

20. prosince 2015 v 21:19 | Katie
Jmenuji se celým jménem Kateřina Kamyaruková a je mi 15 let od 1. října. A ano, na fotce jsem já.
Co se týče mých koníčků, tak zřejmě žádný nemám.
Mám talent na kreslení, ale moc mě to nebaví, pouze z nudy si začnu kreslit a většinou z toho vznikne nějaký pěkný obrázek. Ale baví mě chodit ven s přáteli, doma totiž nemám co dělat a občas to končí v posteli s notebookem a s výrazem, jako kdybych měla každou chvíli umřít. Možná ráda hraju hry, ale zabaví mě to jenom na hodinu a potom to odinstaluju, protože mě to přestane bavit.
Škola. Ano, budu vám říkat i o téhle hrozné budově, do které
nás prostě sama úspěšná budoucnost nutí. Vzhledem k tomu, jak moc líná osoba to jsem, tak nemám horší známku než je 3 a to jsem v osmé třídě! Asi se divíte, ale je to tím, že jsem měla dvakrát odklad kvůli mé slabé imunitě vůči nemocím a školku jsem hodně zanedbávala. Ohledně učiva mě z předmětu baví nejvíce.. no, to je otázka. Bude to asi matematika, protože jí celkem rozumím a baví mě řešit příklady. I když tuším, že na střední mě tento pocit přejde.
Teď si řekneme něco o společnosti; nemám žádný problém se seznámit, ale představa, že mám za někým přijít a v tu chvíli na něj vyžvanit, že ho chci poznat, se mi nijak nezamlouvá. Každopádně přátel mám hodně, alespoň těch pravých dokážu spočítat na jedné ruce. Nejlepšího kamaráda a kamarádku určitě mám a jsou to moje zlatíčka! (Ondra a Kačka) Občas lezou na nervy a dokážou mě naštvat a i citově se mě dotknout, ale nevyměnila bych je ani za zlatou grešli!
Vztahy s rodinou mám celkem dobré, alespoň s rodiči a s tetou ano. S mamkou se občas pohádám, protože obě dvě máme jiný názor na určitou věc a obě si myslíme, že máme pravdu... mno, a tak se nepohodneme. Pořád jí mám ráda, i když mi nevyhoví s nějakou věcí, co si opravdu přeji nejvíc. Vím, že to dělá pro mojí ochranu. Můj tatínek je zase tichý než jako moje mamča (rázná), problémům se vyhýbá a nerad po mě řve, ale když zavelí, tak ho poslechnu na slovo, zatímco maminku zlobím a musí mi to zopakovat nejmíň 10 krát. Jinak mám 3 bráchy, ale už s námi nebydlí a tak mě celkem zanedbávají, což mě mrzí. Se zbytkem rodiny se nebavím kvůli rodiným sporům.
Kluci? Pfft, dejte pokoj. Teď jsem si v poslední době užila té lásky a zrovna neopětované až až. Abych pravdu řekla, kluci mě začali nudit. Zřejmě mám nějaké období, kdy nechci žádný vztah a nemám chuť celkově s klukem něco mít. Ale měla jsem už 3 vztahy, dva vydrželi zhruba měsíc a ten zbývající jeden pouhých 10 dní. Asi nejsem na vztahy stavěná nebo si vybírám neschopný kretény kluky. Možná si trochu věřím, ale najít si kluka mi moc problém nedělá, ale chce to čas a trpělivost pro toho "pravého", i když.. budu ho muset dělat asi ve zkumavce, protože toho mého zajelo auto či co..
Tak jste se dozvěděli něco o mém prostředí a moje koníčky (který vlastně nemám),
teď vám povím respektive napíšu něco o tom, jak vnímám sama sebe. Jsem holka (samozřejmě blbko), která je hodně založená na sebedůvěře a na mottu "mať v piči" "neřešit". Jistě, pokud mě někdo nezná a soudí mě, je mi to opravdu jedno (podle sebe soudím tebe se říká). Nezajímají mě nejnovější drby a ani nemusím nějaké zvracet jiným do úst. Určitě si trochu zanadávám vulgárně na tu osobu, co mě nezná a soudí mě podle pár chyb a nemá v plánu znát moje vyjímečnosti (co to melu, žádný nemá), Ale určitě se najde takových jedinců, co to mají podobně jako já. Dále jsem asi celkem klidná osoba, pokud se nerozkecám nebo nezačnu dělat blbosti, většinou mě k tomu navádí kamarádky, jsem hrozně přizpůsobivá. Ale tak každý mi říká, že na svůj věk se chovám na víc, což je pro mě krásný kompliment. Snažím se rozhodovat rozumně a především se tak chovat, pokud nemám svojí slabou chvilku šílenosti, jenže mám takový menší problém; nevím, jaká jsem, když jsem sama sebou. Tahle otázka mě deptá už šíleně dlouho, i když.. to je jedno. Snad na to časem příjdu.
Tak děkuji za přečtení, snad jste mě aspoň o něco víc někdo poznal.

Seznam

20. prosince 2015 v 19:12 | Katie |  Příběhy

VYBER SI PŘÍBĚH!

(KLIKNI NA OBRÁZEK)


Básnička; Minulost

16. prosince 2015 v 17:16 | Katie |  Básničky
Zdravíčko!
Dnes jsem si pro vás připravila básničku, která je takový kousek z mého života, když jsem byla (možná stále jsem) zamilovaná do jednoho kluka, který mi dal velkou lekci do života. Bohužel, některé osoby musí z našeho života odejít, aby mohli přijít další.

Čas s Tebou rychle plynul,
byl divoký a nespoutaný.
Plný bláznivé radosti,
utekl však jako voda.
Chybíš mi, ale víš co,
Už Ti to neřeknu a ani nenapíšu.
Proč?
Protože slova jsou zbytečná
a jejich váha pro Tebe nic neznamená.
Nevážil sis mě od samého začátku
a přitom jsi sám toužil po uznání.
Jsi-li sám, jsi spokojen,
jsi-li s někým, pak jsi šťasten.
I přes tu hru, kterou jsi na mě zahrál,
Ti to přeju.

Když nevíš, o čem psát...

13. prosince 2015 v 12:59 | Katie |  Ten pocit, když...
Zdravím,
je neděle a to je znamení napsat už DRUHÝ článek na můj blog. O čem tento článek vlastně bude? = NÁZEV, který Vás nejspíše trochu zmátne; Je to pocit, když nevíš o čem psát nebo když OPRAVDU nevím, o čem ve článku psát? Určitě to spousta lidí zná... Začátky jsou prostě nejtěžší!
Díky přemýšlení nad tím, o čem vlastně psát skončím u myšlenky, že nemám o čem psát a tím pádem se to dál neposune, a tak vždy zahyne moje spolupráce s blogem. ALE! Tentokrát to takhle nebude, budu pilně makat a VY mi s tím doufám pomůžete!

Raz, dva, tři.. ZAČÍNÁM!

11. prosince 2015 v 11:10 | Katie
Zdravím čtenáři!
Každý nějak začínal a já také začínám! Abych se pro začátek představila ~ Jsem Káťa (Kateřina, ale mám ráda, když mě někdo oslovuje takto) a mám 15 let. Ano, momentálně si asi říkáte, co si o sobě myslím, že v 15ti letech budu na internetu dokazovat, jak jsem velice IN a populární. Není to tak zcela pravda! Jsem ráda středem pozornosti, ale tento blog jsem si založila z důvodu, že bych chtěla se podělit se svými myšlenkami s Vámi. Třeba si při čtení mých článku řeknete
nebo
Chci tím říct, že asi 90% lidí má na světě úplně stejné myšlenky, stejné zážitky a zkrátka se od sebe tak moc nelišíme. Jsme přece lidi, v něčem stejní a v něčem odlišní.

O čem všem budu psát?
> V Menu máte rubriky, a zde máte vysvětlení, o čem rubriky budou.
> Můžu říct, že jsem toho v životě zažila hodně a ráda bych se o to s Vámi podělila.
> "Do it Yourself" - Co to vlastně znamená? Udělej si sám! Ano, jsem velice kreativní a jelikož se blíží Vánoce, mám pár tipů na dárky!
> Velice ráda píšu příběhy a tím si rozšiřuji svojí slovní zásobu, která se mi hodí do školy, když píšeme slohovou práci. Snad se vám moje příběhy budou líbit!
> Jistě znáte stránku Ask.fm (reklama!). Na tuto stránku dostávám hodně otázek ohledně názorů a jelikož mě nebaví psát pořád dokola stejný názor, budu to psát sem!
  • Ten pocit, když...
> Znáte to, ne? Ten pocit, když děláte začátek a vlastně nevíte, jak začít... Určitě jste tuto rubriku pochopili.

> Seznam přání. Tohle já přesně potřebuji, protože si toho od životu přeju hodně, hooodně. Třeba máme stejná přání, tak se nezapomeň podívat!

> Nevím, jak mě ten název napadl. Prostě 5 mých oblíbených (nebo co se mi líbí), 5 mých NEoblíbených (nebo co se mi nelíbí). Může se to týkat všeho, jídla, oblečení, a pod.

Potěší mě komentář, jestli se vám tento blog líbí nebo co mám zlepšit či přidat.